Betanított gépkezelő állás Orosházán

Orosháza
5 éve, 5 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
Leírás
Feladatok:
CNC gép kezelése
alkatrész előállítás során a rábízott műveletek elvégzése
alapanyagok, munkadarabok előkészítése, ellenőrzése
a munkafeladat körültekintő elvégzése megfelelő minőségben, darabszámban, időben
az elkészült munkadarabok rendezett, biztonságos rakatképzése, azonosítóval ellátva a következő megmunkálási helyre továbbítása
Elvárások:
precíz munkavégzés
8 osztályos általános iskolai végzettség
a betanított munkafolyamatok elvégzése
folyamatos munka vállalása 8 vagy 12 órában
monotónia tűrés, jó állóképesség
Amit kínálunk:
versenyképes fizetés
béren kívüli juttatás
munkábajárás támogatás
Előny:
Orosházi, vagy Orosháza környéki lakhely
Munkavégzés helye:
Orosháza
telefonon a 0630/315-4459-es telefonszámon
e-mailben az ungor.ildiko@hsakft.hu címen

Kapcsolat a hirdetővel

  • 30-3154-mutasd

Elhelyezkedés
Orosháza